HLEDÁME KOLEGY PRO PRODEJNU OKAY HRADEC KRÁLOVÉ

MY VŠICHNI JSME OKAY Jsme velká rodina, do které patří nejen OKAY elektro, ale i JENA – nábytek. Dlouhodobě patříme ke špičce v prodeji elektra i nábytku v České republice. Našich 140 prodejen najdete ve všech větších městech v ČR i na Slovensku. A pokud náhodou nemáte žádnou prodejnu na dostřel, určitě si vyberete na e-shopu. Stále rosteme a posouváme se dál. Na cestě za úspěchy hledáme šikovné a motivované lidi, kterým rádi dáme příležitost vyrůst spolu s námi. Kdo maká, zaslouží si vavříny pro vítěze. Ale nebojte se, není to jen o práci. Vše spolu pořádně oslavíme na letní grilovačce i vánoční párty. A to je OKAY!

Pro svoji prodejnu v Hradci Králové hledáme schopné a ambiciózní pracovníky na pozice:

PRODAVAČ / KA

Jaké úkoly můžeš očekávat?

* S úsměvem a pozdravem přivítáš zákazníky a věnuješ se jim po celou dobu na prodejně, staráš se o jejich potřeby

* Se zákazníky se vítáš i loučíš pozdravem jak při vstupu na prodejnu, tak i při odchodu z prodejny

* Staráš se, aby zboží na prodejně bylo správně vystavené, zákazníkovi vždy dostupné a označené správnou cenou

* Sepisuješ kupní smlouvy se zákazníky a provádíš průběžné inventury svěřeného úseku zboží

* Jsi důležitou součástí tvůrčího týmu, ve kterém pomáháš i svým kolegům v mnoha dalších úkolech

Jak můžeš každý den změnit něco k lepšímu?

* Poskytuješ vynikající zákaznický servis

* Našim zákazníkům jsi k dispozici a při jejich obsluze jsi vždy ochotný pomoci, komunikativní a vystupuješ profesionálně

* Vyhovuje ti dynamika a různorodost této práce

* Baví tě prodávat a k zákazníkům přistupuješ individuálně, zároveň nabízíš doplňkový prodej pro vyšší uspokojení jejich potřeb

* Jsi obchodník a týmový hráč

* Spokojenost zákazníků je u tebe na prvním místě

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE / POKLADNÍ

Náplň práce:

  • markování zboží na pokladně
  • sjednávání splátkových smluv
  • administrativa spojená s chodem prodejny (pošta, tisk cenovek, vedení dokumentace prodejny)
  • doplňkový prodej

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou nebo 3 roky praxe se sepisováním splátkových smluv
  • znalost práce na PC
  • komunikační schopnosti
  • orientaci na zákazníka
  • příjemné vystupování
  • zodpovědnost
  • trestní bezúhonnost

LOGISTIK

Náplň práce:* příjem zboží, kontrola kompletnosti dodávky* ukládání zboží na prodejně na určená místa* vydání prodaného zboží zákazníkovi, kontrola kompletnosti*vyřizování reklamací

Požadujeme:* znalost práce na PC* ŘP sk. B* fyzickou zdatnost * zodpovědnost a spolehlivost* ochotu učit se novým věcem* trestní bezúhonnost

NA VŠECH POZICÍCH NABÍZÍME:

  • zaškolení a propracovaný systém dalších školení
  • možnost osobního a profesního růstu
  • zázemí stabilní společnosti

Místo práce: Hradec Králové

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé